Вибираючи дату весільного торжества звичайно краще вибирати суботу, оскільки більшість гостей у п"ятницю працюють.
Багато молодят планують одруження літом і це зрозуміло, але вибираючи дату слід враховувати кілька мінусів. У літній період багато гостей не зможуть до Вас приєднатися через відпустки. А ще через великий попит вартість більшості послуг завищена. Ще один з мінусів - черги у РАГСі, церкві, частиі ситуації що у парках черги молодят шоб сфотографуватись у затишному кутку. Звичайно ці всі мінуси компенсує приємна погода, зелінь природи та довгі вечори.
Якщо вибирати менш затребувані дати - це пізня осінь, початок зими та початок весни. Про 14 лютого мови не ведеться оскільки цей один день може у сумі бути чисельнішим ніж будь-який зимовий місяць. Західні традиції приживаються у нас швидко.
Отже у осінній чи весняний період Ви легко підбираєте ресторан до вподоби, а не який вільний, наймаєте авто за реальну плату а не за космічну. Популярною є дата першої суботи після Великодня. Розквіт весни, здебільшого ще зимові ціни та хороша погода роблять дату одруження вдалою. З народних прикмет - одружитись на Купала - купатися усе життя у розкоші, одружитись у травні (май) - маятися все життя, а щоб не маятись потрібно тричі молодого поцілувати перед обрядом, вийти заміж на Яблуневого Спаса - спасти молодого від лиха, Весілля на Масляну - пророчить життя "як по-маслу". Одружитись у непарну дату - до дівчинки первістка в сім"ї, весілля 13 - слід проводити у Японії - там це найщасливіша дата, вийти заміж 7 чи 12 числа - до стійкого, хорошого подружжя, Весілля у дощ - до багатства і благополуччя, сніг на одружження - легкість та щастя у житті.
|